Yurt Hizmetlerimiz

Bezirci Hacı Veli Ağa Vakfı olarak imkanlarımız kapsamında eğitim ve öğretime en iyi hizmeti sunmak misyonlarımız arasındadır. Bunu da her zaman en iyiyi hedefleyerek yapmak amacımızdır. 

Bu kapsamda maddi imkânı kısıtlı olan, evlatlarını okutmak için gerekli ve yeterli maddi desteği sunmakta zorlanan ailelerin değerli bireylerinin eğitim / öğretimlerini problemsiz şekilde devam ettirebilmeleri amacı ile bedelsiz olarak yurt hizmeti sunmaktayız. Yurt hizmetlerimizin giderleri vakfımız tarafından karşılanmaktadır. 

Yurt hizmetlerimiz öncelikli olarak orta öğretim aşamasında ihtiyaç sahibi ve başarı grafiği yüksek öğrencilere sunulmaktadır. 60 kişi kapasiteli orta öğretim talebelerine barınma hizmeti verilmektedir. Yurt hizmetlerimizden faydalanan öğrencilerimizin yıllık başarı grafikleri sürekli şekilde takip edilmektedir. Öğrencilerimize yüksek öğretime geçişte verilmesi gereken tüm maddi ve manevi destek sağlanmaktadır. Yüksek öğretime geçen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize de eğitim hayatları boyunca maddi desteklerimiz devam etmektedir. Bu süreç bir bütünlük içerisinde devam etmektedir. 

Bu bütünlük kapsamında gurur veren birçok değer yetişmiş olup bizleri mahcup etmeyen değerler, bireyler topluma kazandırılmıştır.

Bu kapsamımızı her geçen gün geliştirmeye, farklılaştırmaya tüm değerlerimizle devam etmekteyiz.