Başkanımız ve Mesajı


       Öncelikle Bezirci Hacı Veli Ağa vakfımızın bugünlere gelmesinde katkı sağlayan değerli büyüklerimizden hayattan göç edenlere rahmet ediyor, hayatta olanlara sağlıklı bir yaşam diliyorum. 

       Bana tevdi edilen bu görevde, 30.01.1998 yılından bugüne kadar mütevelli heyet üyelerimizle bizlere emanet edilen görevimizi yapmaktayız. Bize emanet edilen değerlerimizi, ülkemizde ihtiyacı olan insanlarla paylaşmak ve gelişimlerini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

       Artık günümüzde sürekli kendini geliştiren, farklılaştıran bir gelecek vardır karşımızdadır. Farklılaşan değerleri ve düşünceleri olan bir nesil ile karşı karşıyayız. Bu nesilleri, bizlere emanet edilen değerlerle bütünlük halinde gelecek kuşaklara ulaştırma gerekliliği ve bilinci ile hareket etmekteyiz. Bunun için eğitime desteğimiz vakfımızın en önemli ilkesi ve değeridir. Bugüne kadar topluma kazandırdığımız birçok değerlerin olduğunu biliyoruz. Bu değerli, eğitimli gençlerimiz, bireylerimiz ile gurur duyuyoruz. 

       Ülkemiz, vatanımız bizim en kutsal değerlerimizdir ve öyle de olmaya devam edecektir. Her bir bireyin bizim için değeri çok büyüktür. Bu bilinç ve kararlılıkla çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Toplumda yardıma ihtiyacı olan kişilerinde olduğu bilinci ile maddi ve manevi desteklerimizi onlara da sunuyoruz, sunmaya devam edeceğiz. 

       Bezirci Hacı Veli Ağa Vakfı ismini daima koruyan ve geliştiren aile bireylerimiz bizlerden bu bayrağı devir alacaklar ve bu değerleri bizlerden daha fazlasıyla layıki ile geliştirecekler ve ileriye taşıyacaklardır. Ailemizin ve ülkemizin sahip olduğu değerleri sürekli var olacaktır ve var olması için hepimiz çalışmalarımızda gerekli azmi ve özveriyi göstereceğimizi biliyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Farkındalığımızı her geçen gün arttırmaya devam edeceğiz.

Ahmet BÜYÜKBEZİRCİ 
Mütevelli Heyet Başkanı